Televizní stolek

Kód: 57
5 hodnocení
Značka: DVABRÁCHOVÉ
8 999 Kč 8 999 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Dvoupatrový televizní stolek stojí na místě, kde se většina z nás dívá asi nejčastěji. Nabízí dostatek prostoru pro jakoukoliv televizi či techniku.

Vyšperkovat si ho můžete třeba oblíbenými knížkami nebo sběratelskými předměty, protože na to je tenhle stolek ideální! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpracování

Kovové podnože jsou k desce přichyceny pomocí takzvaných závrtných matic a šroubů. Ty zajistí že se podnože dají opakovaně odmontovat, např. kvůli přepravě. K sestavení Vám bude stačit pouze obyčejný imbusový klíč, který dodáváme jako součást balení. Nepotřebujete žádnou vrtačku ani složité odměřování, vše je připravené a na vás je už jen finální smontování! V balení od nás dostanete sadu filců, které můžete dle potřeby na podnože nalepit aby se nepoškrábala podlaha.

Pokud se Vám stane že dřevo poškodíte či poškrábete, nezoufejte. Vždy od nás dostanete malou plechovku s tvrdým voskovým olejem a stačí dřevo jen vyčistit a následně houbičkou nebo hadříkem vetřít ochranu do dřeva. Následně necháte několik hodin zaschnout a povrch je zase jako nový. Pokud je dřevo poškozeno příliš, je předtím třeba desku opatrně vybrousit jemným brusným papírem.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Záruka: 2 roky
Výška: 40mm
Šířka: 420mm
Tloušťka desky: 40mm
Ošetření dřeva: Směs přírodních vosků a olejů

Jsme na to dva, dva bráchové kteří se rozhodli splnit si svůj sen a vyrábět vlastní nábytek. Každý z nás je lepší na něco jiného a tak se skvěle doplňujeme. Nebudeme lhát, dost často si lezeme na nervy, ale pak jdeme do dílny a všechno to opadne. Ani jsme pak nepřemýšleli nad tím jak se budeme jmenovat a prostě jsme DVABRÁCHOVÉ

Šablonu na míru vytvořil Tomáš Hlad & Shoptetak.cz