Polička

Kód: 63
Akce Výprodej
6 hodnocení
Značka: DVABRÁCHOVÉ
1 999 Kč –20 %
policka1
1 999 Kč –20 % 1 599 Kč 1 599 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Polička je složena ze dvou desek z našeho lepeného kaučukovníku o tloušťce 20mm, které jsou vloženy do kovové konstrukce černé barvy složené ze dvou částí ohýbané pásoviny, která dodává poličce skvělý design a pevnost. 

Desky si můžete libovolně posouvat tak abyste vytvořili dokonalou souhru vašeho interiéru. Dle potřeby můžeme desky nařezat na požadovanou délku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polička je složena ze dvou desek z našeho lepeného kaučukovníku o tloušťce 20mm, které jsou vloženy do kovové konstrukce černé barvy složené ze dvou dvou částí ohýbané pásoviny, která dodává poličce skvělý design a pevnost. 

K poličce vždy dostanete sadu kvalitních černých vrutů a hmoždinek, nemusíte tak řešit nic jiného a poličku už jen pověsíte kde budete potřebovat. 

Desky si můžete libovolně posouvat tak abyste vytvořili dokonalý interiér. Dle potřeby můžeme desky nařezat na požadovanou velikost.

Zpracování

Dřevěné police jsou ke kovovým výztuhám připevněny pomocí kvalitních černých vrutů. Do zdi je polička připevněna celkem čtyřmi černými vruty.

Pokud se Vám stane že dřevo poškodíte či poškrábete, nezoufejte. Vždy od nás dostanete malou plechovku s tvrdým voskovým olejem a stačí dřevo jen vyčistit a následně houbičkou nebo hadříkem vetřít ochranu do dřeva. Následně necháte několik hodin zaschnout a povrch je zase jako nový. Pokud je dřevo poškozeno příliš, je předtím třeba desku opatrně vybrousit jemným brusným papírem.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Záruka: 2 roky
Výška: 300mm
Hloubka: 220mm
Délka: 110cm
Tloušťka desky: 20mm
Ošetření dřeva: Směs přírodních vosků a olejů

Jsme na to dva, dva bráchové kteří se rozhodli splnit si svůj sen a vyrábět vlastní nábytek. Každý z nás je lepší na něco jiného a tak se skvěle doplňujeme. Nebudeme lhát, dost často si lezeme na nervy, ale pak jdeme do dílny a všechno to opadne. Ani jsme pak nepřemýšleli nad tím jak se budeme jmenovat a prostě jsme DVABRÁCHOVÉ

Šablonu na míru vytvořil Tomáš Hlad & Shoptetak.cz