Obývací stěna

Kód: 69
3 hodnocení
Značka: DVABRÁCHOVÉ
35 999 Kč 29 751,24 Kč bez DPH
Na objednávku

Designová obývací stěna která zaujme svým netradičním tvarem a nabídne spoustu využitelného prostoru. Tuto obývací stěnu jsme zhotovili zákazníkovi na míru. Celá sestava se skládá z TV stolku, nástavby a závěsné skříňky, přičemž každá část má své využití a opodstatnění. 

TV stolek je vhodný především pro věci které nechceme aby šly vidět - o to se starají dva velké a dva menší šuplíky. 
Nástavba se skvěle hodí pro televizi a její doplňky. V levé části je pak prostor na gramofonové desky.
Prosklená skříňka s podsvícenými skleněnými policemi přímo vybízí k vystavení předmětů. Jakých? To už necháme na vás. :)

Pokud byste rádi podobnou obývací stěnu či sestavu na míru, stačí napsat a něco vymyslíme! :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Zpracování

Celá sestava je ošetřena směsí přírodních vosků a olejů.

Pokud se Vám stane že dřevo poškodíte či poškrábete, nezoufejte. Vždy od nás dostanete malou plechovku s tvrdým voskovým olejem a stačí dřevo jen vyčistit a následně houbičkou nebo hadříkem vetřít ochranu do dřeva. Následně necháte několik hodin zaschnout a povrch je zase jako nový. Pokud je dřevo poškozeno příliš, je předtím třeba desku opatrně vybrousit jemným brusným papírem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Záruka: 2 roky

Jsme na to dva, dva bráchové kteří se rozhodli splnit si svůj sen a vyrábět vlastní nábytek. Každý z nás je lepší na něco jiného a tak se skvěle doplňujeme. Nebudeme lhát, dost často si lezeme na nervy, ale pak jdeme do dílny a všechno to opadne. Ani jsme pak nepřemýšleli nad tím jak se budeme jmenovat a prostě jsme DVABRÁCHOVÉ

Šablonu na míru vytvořil Tomáš Hlad & Shoptetak.cz