Komoda

Kód: 78
1 hodnocení
Značka: DVABRÁCHOVÉ
10 999 Kč 9 090,08 Kč bez DPH
Na objednávku

Další jednoduchý kousek z naší dílny! Komoda která krásně zapadne do naší kolekce nábytku z kaučukovníku. Kombinace dřeva a kovu se u takového kousku nábytku ne vždy dobře kombinuje, ale věříme že jsme tím nic nezkazili, ba naopak.

Jako podnož jsme zvolili pro nás typickou pásovinu, která tvoří velmi decentní dojem. V jedné části pouze dvířka a za nimi 2 police, v té druhé pak 5 zásuvek s designovými černými úchytkami. 

Jako bonus si můžete některé ze zásuvek nechat namořit do libovolného odstínu a sladit to se svým interiérem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpracování

Kovové podnože jsou zde připevněny pomocí černých vrutů. Celá komoda je spojena tradičními kolíkovanými lepenými spoji. Zásuvky jsou s pomalým dojezdem.

Pokud se Vám stane že dřevo poškodíte či poškrábete, nezoufejte. Vždy od nás dostanete malou plechovku s tvrdým voskovým olejem a stačí dřevo jen vyčistit a následně houbičkou nebo hadříkem vetřít ochranu do dřeva. Následně necháte několik hodin zaschnout a povrch je zase jako nový. Pokud je dřevo poškozeno příliš, je předtím třeba desku opatrně vybrousit jemným brusným papírem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Záruka: 2 roky

Jsme na to dva, dva bráchové kteří se rozhodli splnit si svůj sen a vyrábět vlastní nábytek. Každý z nás je lepší na něco jiného a tak se skvěle doplňujeme. Nebudeme lhát, dost často si lezeme na nervy, ale pak jdeme do dílny a všechno to opadne. Ani jsme pak nepřemýšleli nad tím jak se budeme jmenovat a prostě jsme DVABRÁCHOVÉ

Šablonu na míru vytvořil Tomáš Hlad & Shoptetak.cz